Розклад комп'ютерних курсів для дітей (школярів)

Вересень 2021 р.

Групи Дата початку Час Дні Філія
№ 1А 13.09.21 16.30-18.30 Пн м. Лівобережна
№ 2А 14.09.21 16.30-18.30 Вт м. Лівобережна
№ 3А 15.09.21 16.30-18.30 Ср м. Лівобережна
№ 4А 16.09.21 16.30-18.30 Чт м. Лівобережна
№ 5А 17.09.21 16.30-18.30 Пт м. Лівобережна
№ 6А 18.09.21 11.00-13.00 Сб м. Лівобережна
№ 7А 18.09.21 14.00-16.00 Сб м. Лівобережна
№ 8А 18.09.21 16.30-18.30 Сб м. Лівобережна
№ 9А 19.09.21 11.00-13.00 Нд м. Лівобережна
№ 10А 19.09.21 14.00-16.00 Нд м. Лівобережна
№ 11А 19.09.21 16.30-18.30 Нд м. Лівобережна
 
№ 1Б 13.09.21 16.30-18.30 Пн м. Палац Україна
№ 2Б 14.09.21 16.30-18.30 Вт м. Палац Україна
№ 3Б 15.09.21 16.30-18.30 Ср м. Палац Україна
№ 4Б 16.09.21 16.30-18.30 Чт м. Палац Україна
№ 5Б 17.09.21 16.30-18.30 Пт м. Палац Україна
№ 6Б 18.09.21 11.00-13.00 Сб м. Палац Україна
№ 7Б 18.09.21 14.00-16.00 Сб м. Палац Україна
№ 8Б 18.09.21 16.30-18.30 Сб м. Палац Україна
№ 9Б 19.09.21 11.00-13.00 Нд м. Палац Україна
№ 10Б 19.09.21 14.00-16.00 Нд м. Палац Україна
№ 11Б 19.09.21 16.30-18.30 Нд м. Палац Україна

Розклад курсу "Фронтенд для дітей"

Вересень 2021 р.

Групи Дата початку Час Дні Філія
№ 1А 13.09.21 16.30-18.30 Пн м. Лівобережна
№ 2А 14.09.21 16.30-18.30 Вт м. Лівобережна
№ 3А 15.09.21 16.30-18.30 Ср м. Лівобережна
№ 4А 16.09.21 16.30-18.30 Чт м. Лівобережна
№ 5А 17.09.21 16.30-18.30 Пт м. Лівобережна
№ 6А 18.09.21 11.00-13.00 Сб м. Лівобережна
№ 7А 18.09.21 14.00-16.00 Сб м. Лівобережна
№ 8А 18.09.21 16.30-18.30 Сб м. Лівобережна
№ 9А 19.09.21 11.00-13.00 Нд м. Лівобережна
№ 10А 19.09.21 14.00-16.00 Нд м. Лівобережна
№ 11А 19.09.21 16.30-18.30 Нд м. Лівобережна
 
№ 1Б 13.09.21 16.30-18.30 Пн м. Палац Україна
№ 2Б 14.09.21 16.30-18.30 Вт м. Палац Україна
№ 3Б 15.09.21 16.30-18.30 Ср м. Палац Україна
№ 4Б 16.09.21 16.30-18.30 Чт м. Палац Україна
№ 5Б 17.09.21 16.30-18.30 Пт м. Палац Україна
№ 6Б 18.09.21 11.00-13.00 Сб м. Палац Україна
№ 7Б 18.09.21 14.00-16.00 Сб м. Палац Україна
№ 8Б 18.09.21 16.30-18.30 Сб м. Палац Україна
№ 9Б 19.09.21 11.00-13.00 Нд м. Палац Україна
№ 10Б 19.09.21 14.00-16.00 Нд м. Палац Україна
№ 11Б 19.09.21 16.30-18.30 Нд м. Палац Україна

Розклад курсу "Робототехніка"

Вересень 2021 р.

Групи Дата початку Час Дні Філія
№ 1А 13.09.21 16.30-18.30 Пн м. Лівобережна
№ 2А 14.09.21 16.30-18.30 Вт м. Лівобережна
№ 3А 15.09.21 16.30-18.30 Ср м. Лівобережна
№ 4А 16.09.21 16.30-18.30 Чт м. Лівобережна
№ 5А 17.09.21 16.30-18.30 Пт м. Лівобережна
№ 6А 18.09.21 11.00-13.00 Сб м. Лівобережна
№ 7А 18.09.21 14.00-16.00 Сб м. Лівобережна
№ 8А 18.09.21 16.30-18.30 Сб м. Лівобережна
№ 9А 19.09.21 11.00-13.00 Нд м. Лівобережна
№ 10А 19.09.21 14.00-16.00 Нд м. Лівобережна
№ 11А 19.09.21 16.30-18.30 Нд м. Лівобережна
 
№ 1Б 13.09.21 16.30-18.30 Пн м. Палац Україна
№ 2Б 14.09.21 16.30-18.30 Вт м. Палац Україна
№ 3Б 15.09.21 16.30-18.30 Ср м. Палац Україна
№ 4Б 16.09.21 16.30-18.30 Чт м. Палац Україна
№ 5Б 17.09.21 16.30-18.30 Пт м. Палац Україна
№ 6Б 18.09.21 11.00-13.00 Сб м. Палац Україна
№ 7Б 18.09.21 14.00-16.00 Сб м. Палац Україна
№ 8Б 18.09.21 16.30-18.30 Сб м. Палац Україна
№ 9Б 19.09.21 11.00-13.00 Нд м. Палац Україна
№ 10Б 19.09.21 14.00-16.00 Нд м. Палац Україна
№ 11Б 19.09.21 16.30-18.30 Нд м. Палац Україна

Розклад "Дитячі курси малювання"

Групи Дата початку Час Дні Філія
№ 1 07.09.20 16.30-18.30 Пн м. Лівобережна
№ 3 08.09.20 16.30-18.30 Вт м. Лівобережна
№ 5 10.09.20 16.30-18.30 Чт м. Лівобережна
№ 7 13.09.20 14.00-16.00 Нд м. Лівобережна
 
№ 2 07.09.20 16.30-18.30 Пн м. Палац Україна
№ 4 11.09.20 16.30-18.30 Пт м. Палац Україна
№ 6 12.09.20 16.30-18.30 Сб м. Палац Україна
№ 8 13.09.20 11.00-13.00 Нд м. Палац Україна
№ 9 13.09.20 16.30-18.30 Нд м. Палац Україна

Розклад курсу "Програмування для дітей"

Вересень 2021 р.

Групи Дата початку Час Дні Філія
№ 1А 13.09.21 16.30-18.30 Пн м. Лівобережна
№ 2А 14.09.21 16.30-18.30 Вт м. Лівобережна
№ 3А 15.09.21 16.30-18.30 Ср м. Лівобережна
№ 4А 16.09.21 16.30-18.30 Чт м. Лівобережна
№ 5А 17.09.21 16.30-18.30 Пт м. Лівобережна
№ 6А 18.09.21 11.00-13.00 Сб м. Лівобережна
№ 7А 18.09.21 14.00-16.00 Сб м. Лівобережна
№ 8А 18.09.21 16.30-18.30 Сб м. Лівобережна
№ 9А 19.09.21 11.00-13.00 Нд м. Лівобережна
№ 10А 19.09.21 14.00-16.00 Нд м. Лівобережна
№ 11А 19.09.21 16.30-18.30 Нд м. Лівобережна
 
№ 1Б 13.09.21 16.30-18.30 Пн м. Палац Україна
№ 2Б 14.09.21 16.30-18.30 Вт м. Палац Україна
№ 3Б 15.09.21 16.30-18.30 Ср м. Палац Україна
№ 4Б 16.09.21 16.30-18.30 Чт м. Палац Україна
№ 5Б 17.09.21 16.30-18.30 Пт м. Палац Україна
№ 6Б 18.09.21 11.00-13.00 Сб м. Палац Україна
№ 7Б 18.09.21 14.00-16.00 Сб м. Палац Україна
№ 8Б 18.09.21 16.30-18.30 Сб м. Палац Україна
№ 9Б 19.09.21 11.00-13.00 Нд м. Палац Україна
№ 10Б 19.09.21 14.00-16.00 Нд м. Палац Україна
№ 11Б 19.09.21 16.30-18.30 Нд м. Палац Україна

Розклад курсу "Веб дизайн для школярів"

Вересень 2021 р.

Групи Дата початку Час Дні Філія
№ 1А 13.09.21 16.30-18.30 Пн м. Лівобережна
№ 2А 14.09.21 16.30-18.30 Вт м. Лівобережна
№ 3А 15.09.21 16.30-18.30 Ср м. Лівобережна
№ 4А 16.09.21 16.30-18.30 Чт м. Лівобережна
№ 5А 17.09.21 16.30-18.30 Пт м. Лівобережна
№ 6А 18.09.21 11.00-13.00 Сб м. Лівобережна
№ 7А 18.09.21 14.00-16.00 Сб м. Лівобережна
№ 8А 18.09.21 16.30-18.30 Сб м. Лівобережна
№ 9А 19.09.21 11.00-13.00 Нд м. Лівобережна
№ 10А 19.09.21 14.00-16.00 Нд м. Лівобережна
№ 11А 19.09.21 16.30-18.30 Нд м. Лівобережна
 
№ 1Б 13.09.21 16.30-18.30 Пн м. Палац Україна
№ 2Б 14.09.21 16.30-18.30 Вт м. Палац Україна
№ 3Б 15.09.21 16.30-18.30 Ср м. Палац Україна
№ 4Б 16.09.21 16.30-18.30 Чт м. Палац Україна
№ 5Б 17.09.21 16.30-18.30 Пт м. Палац Україна
№ 6Б 18.09.21 11.00-13.00 Сб м. Палац Україна
№ 7Б 18.09.21 14.00-16.00 Сб м. Палац Україна
№ 8Б 18.09.21 16.30-18.30 Сб м. Палац Україна
№ 9Б 19.09.21 11.00-13.00 Нд м. Палац Україна
№ 10Б 19.09.21 14.00-16.00 Нд м. Палац Україна
№ 11Б 19.09.21 16.30-18.30 Нд м. Палац Україна

Розклад курсу "Frontend developer (фронтенд розробник)"

Групи Дата початку Час Дні Викладач Філія
№ 1 03.06.2020 19:00 - 21:30 Пн Супрович А. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Ср
№ 3 04.06.2020 19:00 - 21:30 Вт Супрович А. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Чт
№ 2 03.06.2020 19:00 - 21:30 Пн Бабенко А. м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Ср
№ 4 04.06.2020 19:00 - 21:30 Вт Бабенко А. м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Чт

*Є денні групи по тих же днях (з 12.00 по 14.00).


Розклад курсу "Веб програмування"

Групи Дата початку Час Дні Викладач Філія
№ 1 03.06.2020 19:00 - 21:30 Пн Кондрат Б. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Ср
№ 3 04.06.2020 19:00 - 21:30 Вт Кондрат Б. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Чт
№ 2 03.06.2020 19:00 - 21:30 Пн Дубовіков Д. м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Ср
№ 4 04.06.2020 19:00 - 21:30 Вт Дубовіков Д. м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Чт

*Є денні групи по тих же днях (з 12.00 по 14.00).


Розклад курсу "Веб-дизайн"

Групи Дата початку Час Дні Викладач Філія
№ 1 03.06.2020 19:00 - 21:30 Пн Давиденко В. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Ср
№ 3 04.06.2020 19:00 - 21:30 Вт Давиденко В. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Чт
№ 2 03.06.2020 19:00 - 21:30 Пн Морозов Д. м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Ср
№ 4 04.06.2020 19:00 - 21:30 Вт Морозов Д. м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Чт

*Є денні групи по тих же днях (з 12.00 по 14.00).


Розклад курсу "Інтернет маркетинг і SEO"

Групи Дата початку Час Дні Викладач Філія
№ 1 03.06.2020 19:00 - 21:30 Вт Кошовенко Д. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Чт
№ 3 04.06.2020 19:00 - 21:30 Ср Кошовенко Д. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Пт
№ 2 03.06.2020 19:00 - 21:30 Пн Поліщук С. м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Ср
№ 4 04.06.2020 19:00 - 21:30 Вт Поліщук С. м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Чт

*Є денні групи по тих же днях (з 12.00 по 14.00).


Розклад курсу "Верстка сайтів (HTML, CSS)"

Групи Дата початку Час Дні Викладач Філія
№ 1 03.06.2020 19:00 - 21:30 Пн Биков Е. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Ср
№ 3 04.06.2020 19:00 - 21:30 Вт Биков Є. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Чт
№ 2 03.06.2020 19:00 - 21:30 Пн Супрович А м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Ср
№ 4 04.06.2020 19:00 - 21:30 Вт Супрович А м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Пт

*Є денні групи по тих же днях (з 12.00 по 14.00).


Розклад курсу "AutoCAD"

Групи Дата початку Час Дні Викладач Філія
№ 1 06.09.2021 19:00 - 21:30 Пн Шевчук Л. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Пт
№ 3 07.09.2021 19:00 - 21:30 Вт Бойко В. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Чт
№ 2 06.09.2021 19:00 - 21:30 Пн Бойко В. м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Ср
№ 4 07.09.2021 19:00 - 21:30 Вт Шевчук Л. м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Пт

*Є денні групи по тих же днях (з 12.00 по 14.00).


Розклад курсу "Комп'ютерна графіка"

Групи Дата початку Час Дні Викладач Філія
№ 1 03.06.2020 19:00 - 21:30 Пн Бойко В. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Ср
№ 3 04.06.2020 19:00 - 21:30 Вт Бойко В. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Чт
№ 2 03.06.2020 19:00 - 21:30 Пн Попов В. м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Ср
№ 4 04.06.2020 19:00 - 21:30 Вт Попов В. м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Чт

*Є денні групи по тих же днях (з 12.00 по 14.00).


Розклад курсу "Тестувальник ПЗ (QA)"

Групи Дата початку Час Дні Викладач Філія
№ 1 03.06.2020 19:00 - 21:30 Пн Довганюк Т. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Ср
№ 3 04.06.2020 19:00 - 21:30 Вт Тарковская Т. м. Палац Україна
19:00 - 21:30 Чт
№ 2 03.06.2020 19:00 - 21:30 Пн Тарковская Т. м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Ср
№ 4 04.06.2020 19:00 - 21:30 Вт Довганюк Т. м. Лівобережна
19:00 - 21:30 Чт

*Є денні групи по тих же днях (з 12.00 по 14.00).