Курси по розробці сайтів:

Якщо Ви хочете стати професійним веб розробником, створювати сайти будь-якої складності і в подальшому працювати в цій сфері, то наш курс «Front end» для Вас! Це комплексна програма, розрахована на 9 місяців, яка включає в себе всі сучасні інструменти для розробки сайту. Наші викладачі-практики, які мають педагогічний досвід розробили унікальну авторську програму з підготовки front end developer (фронтенд розробників). Також, є окремі курси веб дизайнера, веб програміста, верстальника і SEO просування. Більш детальну інформацію Ви можете отримати, зайшовши на сторінку кожного курсу або зателефонувавши в наш навчальний центр.

Навчаємо front end розробці, веб-дизайну, верстці, SEO просування і веб програмування. Після закінчення курсу Ви навчитеся професійно розробляти сайти.

Наші переваги:

Програми курсів розроблені професійними викладачами, що працюють за фахом. Навчання проводиться згідно з останніми стандартами в сфері розробки сайтів. Програма курсу постійно коригується. Таким чином слухачі отримують інформацію, актуальну на сьогоднішній день.

Наші викладачі:

Акція: приведи друга і отримай 10% знижки.