Інтернет маркетинг включає в себе всі сучасні інструменти для просування сайту в інтернеті. А SEO включає в себе комплекс інструментів, необхідних для оптимізації сайту під пошукові запити. Для підвищення позицій сайту в пошуковій видачі необхідно комплексне використання цих інструментів. Тому інтернет маркетинг і SEO немає сенсу вивчати окремо.

Як часто Ви помічаєте, що за відповідями на більшість питань звертаєтеся до мережі інтернет? Сучасна людина практично всі товари або послуги шукає в пошукових системах. Тому будь-який сайт необхідно просувати. У сучасному світі реклама на білбордах, в журналах, газетах стає все менш ефективною. Не важко здогадатися, що зараз і в майбутньому основним джерелом клієнтів - буде інтернет.

Багато підприємців просувають свій продукт за допомогою seo-компаній. Але в цьому випадку дуже складно контролювати процес просування сайту та витрати, які часом бувають дуже завищеними. Не розібравшись у тонкощах даної спеціальності, складно відстежити куди і чому витрачається бюджет, виділений компанією на розкрутку.

Курс SEO входить в програму курсу «Front end developer (фронтенд розробник)».

У цій програмі об'єднані курси інтернет маркетингу і SEO просування.

Після закінчення курсу інтернет маркетингу і курсу SEO, Ви будете володіти наступними навичками:

Вивчіть всі можливі сучасні способи просування сайту в пошукових системах. Навчіться складати семантичне ядро і оптимізувати свої web-сторінки під ключові слова. Чи зможете ефективно і швидко налаштовувати контекстну рекламу Google AdWords. Отримайте практичний досвід просування реального проекту. Створите портфоліо для потенційних роботодавців. Наші викладачі практики, що працюють більше п'яти років в сфері просування різних інтернет-проектів. Розроблена ними програма розрахована на ведення тільки реальних проектів. Викладачі розкажуть секрети сучасного SEO, а також пояснять, як надалі тримати руку на пульсі в даній спеціальності.

Для кого цей курс

  • Для підприємців, які бажають самостійно просувати свій бізнес.
  • Для тих, хто хоче освоїти спеціальність seo-оптимізатора
  • Для маркетологів
  • Для веб-аналітиків
  • Для фахівців суміжних спеціальностей (front end розробників, копірайтерів та ін.)

Вартість:
Готівка: 4200 грн./курс
Безготівковий: +5%

  • Групи, чол.: 4-6
  • Тривалість: 12 занять (24 години), два заняття в тиждень.
  • Дата початку: див. розклад або уточнюйте у адміністратора.