Курсы программирования для детей

Вік учнів від 9 до 15 років. Групи розділені на молодші та старші. На заняттях діти пишуть прикладні програми, розробляють ігри, моделюють героїв, об'єкти та ігрові простори. Наші викладачі вміють зацікавити дітей у вивченні мов програмування, мають не тільки великий викладацький, але і професійний досвід. Заняття проводяться як на російській, так і на українській мовах.

Курси програмування для дітей онлайн та в комп'ютерних класах

Курс "Програмування для дітей" передбачає дві форми навчання: очне (в комп'ютерних класах), а також в онлайн форматі. Онлайн навчання проводиться за допомогою Zoom або іншої програми. Викладач інструктує, як встановити та налаштувати програмне забезпечення, необхідне для навчання за даним курсом. У комп'ютерних класах всі необхідні програми вже встановлені. При бажанні, в нашому центрі можна займатися на власному ноутбуці. У навчанні використовуються середовища розробки ПЗ Visual Studio (безкоштовна версія) та Unity3D (безкоштовна версія).

Про курс

Програма даного курсу розроблена згідно з останніми розробками в IT сфері. Діти вивчають популярні на сьогоднішній день мови програмування та движки (C# та Unity). Програма постійно коригується відповідно до останніх досягнень в сфері розробки програмного забезпечення (ПЗ), щоб дитина отримувала сучасні знання.

Завдання курсу

Так як програмування, це захоплююча і високооплачувана професія в IT сфері, багато школярів виявляють до неї інтерес. Програмістом бути нелегко. Необхідно не тільки багато знати, а й постійно оновлювати свої знання. В IT сфері нові технології дуже швидко застарівають. Викладачі вчать різним тонкощам цієї професії. На заняттях упор робиться на практичні заняття, щоб розвинути в дитині системний підхід до вирішення різних завдань. На практичних заняттях учні вчаться створювати різні типи програм: консольні, віконні, ігри та ін. Також вивчаються найпопулярніші на сьогоднішній день мови програмування та движки: Java Script, C #, Unity 3D.

Графік занять

Тривалість курсу - 9 місяців. Заняття проводяться під час навчального року (з вересня по травень), одне заняття в тиждень. Тривалість заняття - 2 години. Також існують і літні групи (з червня по серпень). Графік занять: два рази на тиждень.

 

Вартість:
Готівка: 1150 грн. / міс. (4 заняття)

  • Тривалість: 9 міс.
  • Дата початку: див. розклад