Курси англійської для дітей

Дитячі курси англійської мови у Києві

На сьогоднішній день знання англійської мови необхідно для будь-якої професії, незалежно від того, яку роботу виберає людина. Я думаю, ні для кого не секрет, що іноземні мови краще вивчати з дитинства. Шкільної програми, як правило не достатньо для нормального вивчення англійської мови, тому батьки часто розглядають додаткові курси для дітей. Більшість фахівців вважає, що оптимальний вік для початку вивчення іноземної мови - це 6 років, для дітей молодшого віку складно засвоїти лексику та граматику нерідного мови.
Наша програма навчання розроблена таким чином, щоб діти засвоювали англійську легко і ефективно, як другу рідну. Зубріння правил граматики зведено до мінімуму, так як така методика для дітей неефективна! Для дитини набагато цікавіше вивчати все це в ігровій формі. На заняттях відтворюються різні життєві ситуації, що дозволяє розвинути у дитини навички спілкування англійською мовою. Діти вчаться не тільки говорити по англійськи, але і думати.
Формування груп відбувається за віком і за рівнем знань. Набираємо учнів з 6 до 15 років. Рівень знання англійської мови визначається на безкоштовному тестуванні в нашому навчальному центрі.
Рівень наших викладачів підтверджений багатьма дипломами та сертифікатами фахівця викладання англійської мови.

Рівні знання англійської мови

Ми формуємо навчальні групи за рівнем володіння мовою. Як було написано вище, рівень знання англійської мови визначається викладачем на безкоштовному тестуванні. У нашому навчальному центрі два рівня: базовий та просунутий. Базовий для тих дітей, які планують вивчати англійську з «нуля». Просунутий рівень для тих, хто вже займався на інших курсах або має високий рівень підготовки в школі.

Після закінчення курсів англійської мови дитина буде володіти наступними навичками:

  • Розмовляти і думати англійською мовою
  • Розкриття потенціалу дитини, розвиток інтересу до навчання
  • Розвиток творчого мислення на англійській мові
  • Підвищення самомотивації, розуміння необхідності знання англійської мови
  • Знання та використання правил граматики
  • Збільшений словниковий запас

Графік занять:

Тривалість базового та просунутого рівнів навчання - 9 місяців. Заняття проводяться під час навчального року (з вересня по травень). По буднях: два рази на тиждень по 60 хв / заняття. У вихідні: один раз на тиждень 120 хв / заняття. Більш детальну інформацію можна подивитися в розділі "РОЗКЛАД".

Вартість:
Готівка: 1350 грн./міс.

  • Тривалість: 9 місяців
  • Дата початку: див. розклад