Фахівці нашого навчального центру розробили унікальну програму курсів, після закінчення якої, Ви зможете розробляти сайти будь-якої складності.

Курси по створенню сайтів (Київ) розділені на три дисципліни:

Курс «Front end developer (фронтенд розробник)». У програму цього курсу входять всі сучасні інструменти для розробки і просування сайтів. Фронтенд розробник - фахівець широкого профілю, тому повинен знати верстку (HTML, CSS), веб програмування, процесори і збирачі, фреймворки, движки (CMS) і багато іншого. Також front end developer повинен володіти знаннями в області SEO просування. Всі ці розділи входять в програму даного курсу.

Веб дизайн курси для тих, хто хоче навчитися створювати унікальний дизайн web-сайтів. Авторські лекції, розроблені нашими викладачами, включають сучасні програми і методи для створення професійних макетів веб-сайтів. На заняттях упор робиться на практику. Web дизайн - це розробка зовнішнього вигляду веб-сайту, який відрізняється оригінальністю і має запам'ятовується вигляд. Унікальний спосіб виділяє інтернет-сайт серед інших, і таким чином привертає на нього більшу кількість відвідувачів.

Веб програмування курси для тих, хто вже володіє базовими знаннями для розробки сайтів (веб дизайн, верстка та ін.). Якщо Ви хочете навчитися розробляти динамічні web-сторінки і створювати сайти рівня інтернет-магазинів, то цей курс для Вас. У програму курсу входять як скриптові мови, типу java script, так і серверні - PHP.

Більш детальну інформацію з усіх курсів можна подивитися тут!