У навчальному центрі ITРозвиток проводиться навчання комп'ютерній графіці. Наші викладачі розробили унікальну програму з підготовки фахівців в даній сфері. Більш докладно про курс можна подивитися тут. А ми поговоримо, для кого цей курс буде корисний.

Комп'ютерна графіка - набір графічних програм, таких як Photoshop і Illustrator, який застосовується для створення і редагування зображень. На даний момент комп'ютерна графіка дуже часто використовується в web дизайні, поліграфії, інженерії та ін. Сучасні фахівці, робота яких пов'язана з графікою, зобов'язані професійно володіти однією або декількома програмами для редагування зображень. Таких програм зараз на ринку дуже багато.

У сучасному світі багато професій пов'язані з графічною роботою. І знання певних програм просто обов'язково. Наприклад, не повідомляючи AutoCAD неможливо навіть влаштуватися на роботу інженером. Якщо Ви працюєте дизайнером, то як мінімум, потрібно знати Photoshop. Чим більше програм фахівець знає, тим більше можливостей у нього для роботи, а також велика конкурентна спроможність на ринку труда.Также, необхідно стежити за оновленнями програм, так як виробники ПЗ постійно оновлюють версії своїх продуктів.